Cesta vděčnosti

 

Cesta vděčnosti a obrazu 

Je to dlouhá cesta, ale my ji Vám i nám chceme zpříjemnit. Pomalu, ale jistě se vděčnost dostává do podvědomí i u nás v České republice. Věřte, že s vděčností dosáhne každý z nás velkých věcí, na které můžete být hrdý, mít z nich radost, štěstí i lásku.

My věříme 

proto jsme se rozhodli darovat vděčnosti do sytosti. Možná jsme teď ještě malou kapkou ve velkém oceánu, ale máme cíl a věříme , že se brzy kapka dostane do moře.

Jsme a budeme vděční za každého z Vás, který si právě u nás koupí obraz vděčnosti a podpoří nejen Českou firmu, ale jak život sobě, tak i nám všem v naší krásné zemi. 

Od myšlenky k realizaci

Jednou v noci se probudíte a dostanete myšlenku, která je tak silná, že Vás to donutí si ji zapsat. Poté, co se druhý den probudíte a nemusíte se ani podívat na papírek co Vás to napadlo, tak se pustíte do plánů.

Každý, nebo aspoň většina z nás aspoň jednou zatoužila zlepšit svět. Ale čím a jak ? My jsme tuto otázku pojali trochu jinak. Vždy se říká že bychom měli začít nejdříve u sebe, tak jsme si řekli ve velkém měřítku co je to u sebe? Město, kraj, Slezko, Morava, Čechy? Zvítězila Česká Republika ! Nechceme se omezovat nebo vymezovat, chceme pomáhat v naší krásné zemi a hlavně naší krásné zemi. Je sice krásné pomáhat ostatním zemím a je to zajisté chválihodné, ale jak již zaznělo začít by se mělo u sebe :) 

 

CÍL VDĚČNOSTI 

Cílem je vykouzlit každý den úsměv na tváři každému kdo si u nás zakoupí, nebo nechá vytisknout svůj obraz :) Navíc aby byl vděčný za každou maličkost i veliké věci a naše produkty ho inspirují. Chceme tvořit projekty. Pomáhat a dělat radost dětským domovům, psím útulkům, zoo, domovům pro seniory, jednotlivcům a dalším. Vše chceme mít pod palcem a ne jen tak poslat peníze či darovat třeba obraz. 

A v poslední řadě být Vděční . . . 

za Vás naše zákazníky, za každé nové ráno kdy můžeme fungovat, za každý produkt jenž Vám udělá radost, nebo je darem pro někoho, za radost z fotografování, rozdávání darů, za pomoc ostatním a dalších spousty věcí :) 

 

 

Děkujeme za Váš čas, za Vaši vděčnost a za to že jste ♥

Přejeme příjemné a klidné nakupování :)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení